Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/grill-funk/ftp/dobrybruk/wordpress/wp-content/plugins/facebook/open-graph-protocol.php on line 356

Kruszywa Ozdobne – Kamienie OgrodoweWspółczesne ogrody są dobrze zaplanowane i pięknie zrealizowane. Ważnym elementem tych wspaniałych ogrodów są dodatki m.in. takie jak : kamienie ogrodowe,otoczaki, meteory, głazy,  kruszywa dekoracyjne, elementy drewniane lub tak często teraz spotykane imitacje drewna. Pięknym dodatkiem są także wielkie donice, dzbany, misy i amfory. To wszystko sprawia ,że nasze ogrody mają niepowtarzalny charakter. Wijące się ścieżki otoczone zielenią prowadzą nas do zacisznego tarasu. Tuż obok  oczko wodne obsypane pięknymi kamieniami i skalniak cieszący się rozmaitymi otoczakami i głazami. W samym środku ogrodu stoi piękna fontanna, na kamieniach tuż obok widać  donice, dzbany i amfory. Tego właśnie pragniemy  -Tu jest Nasz azyl. 

Otoczaki i kruszywa dekoracyjne są nieodzownym elementem każdego pięknego ogrodu. 

 

W naszej ofercie znajdą państwo – Otoczaki małe i duże :

–  Łaciate Otoczaki

Ciemna zieleń z wyrazistymi białymi „łatami”.

–  Białe Otoczaki

Jasno białe, lekko porowate i migoczące w słońcu. Te otoczaki rozświetlą każdy ogród i dodadzą mu wyraźnego charakteru. Wykorzystaj je na obrzeżach tarasu, w oczkach wodnych lub jako element rabatek.

 Kremowe Otoczaki

Piaskowo – kremowe otoczaki naturalnie ocieplą otoczenie. Pięknie wyglądają jako uzupełnienie kruszywa dekoracyjnego. Prezentują się również świetnie we wnętrzach w towarzystwie drewna egzotycznego.

– Purpurowe Otoczaki

Bardzo ciekawa kolorystyka pełna przebarwień i białych smug. Bardzo dobre uzupełnienie kruszywa dekoracyjnego Wrzosowa Łąką i Wrzosowa Aleja

– Grafitowe Otoczaki

Delikatne grafity z ciemno szarymi przebarwieniami.

– Bursztynowe Otoczaki

Biało kremowa kolorystyka z delikatnymi przebarwieniami w miodowych odcieniach.

– Śnieżne Otoczaki

Biało – kremowe kamyki z bardzo subtelnymi refleksami kolorystycznymi.

– Zielone Otoczaki

Szafirowy odcień zieleni z białymi przebarwieniami. Doskonale uzupełniają elementy w kolorze brązowym i białym.

– Koralowe Otoczaki

Piękne kamyki w biało-kremowych odcieniach z pojawiającymi się miejscami przebarwieniami w kolorze koralowca.

– Śliwkowe Otoczaki

Bardzo przyjemna i delikatna kolorystyka z występującymi na powierzchni subtelnymi białymi paskami.

 

Żwirki i kamyki :

 

– Malinowy Koktajl

Lekkie i piękne. Ta delikatna mieszanka różu i bieli posiada zarówno subtelne tonacje jak i ciemniejsze odcienie kolorystyczne. Kruszywo doskonale nadaje się do tworzenia kontrastów, zwracając na siebie uwagę przez cały rok. W dni suche ma odcień przybrudzonego różu. W dni deszczowe rozświetlają je krople deszczu.

– Złota Jesień

Drobne płatki i nieco większe kamyczki łączą się tworząc ciepłą, miodową mieszankę odcieni zróżnicowanych w kształcie i rozmiarze. To kruszywo w słońcu jest delikatnie matowe a w deszczu subtelnie błyszczy. Zdecydowanie najlepszy wybór dla osób uwielbiających kolorystykę która występuje w przyrodzie w październiku.

– Kremowa Fantazja

Delikatne szarości i kremy wymieszane z okazjonalnie pojawiającymi się kawałkami w kolorze piaskowym. Ten delikatny mix wygląda wspaniale zarówno w tradycyjnym jak i nowoczesnym otoczeniu. Zdecydowanie jaśniejsze niż nasze kruszywo Złoty Bursztyn świetnie kontrastuje z roślinnością uzupełniając otoczenie domu. Doskonały wybór do dekorowanie wnętrz.

– Perłowa Ostryga

Różnego rodzaju okrągłe kamyczki stanowią interesującą mieszankę kolorów i kształtów. Perłowa ostryga to nowocześniejsza odmiana groszkowego żwirku w tonacji szarości, brązu i bieli. Gładkie w deszczu i matowe w słońcu. Po deszczu do złudzenia przypominają właśnie wyłowione owoce morza

 Brąz i Beż

Ciepły mix okrągłych kamyczków w tonacji brązu i beżu. Ta nowoczesna i modna kolorystyka doskonale uzupełnia otoczenie domu w szczególności kiedy sąsiaduje z brązowymi elementami ogorodzeń lub nawierzchni.

– Złoty Bursztyn

Ciepłe bursztynowe odcienie uzupełnione kolorem złotego piasku i kremu odzwierciedlają letnią, plażową kolorystykę która rozjaśni każdą nawierzchnię. Kolorystyka złotego bursztynu mieni się w słońcu a w deszczu zyskuje dodatkowego połysku

– Dzika Róża

Różowy żwirek i ceglane kawałki z interesującymi przebarwieniami i odcieniami powoduje, że to kruszywo dekoracyjne jest naturalnie ciepłą mieszanką. Wygląda doskonale zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym otoczeniu dodając koloru i wspaniałej tekstury.

– Imbirowe Pole

– Jedwabny Szlak

– Kolorowa Pasja

– Kosmiczny Pył

– Piasek Pustyni

– Purpurowy

– Złocisty Melanż

– Zorza Polarna

– Dary Losu

To jeden z najciekawszych żwirków. Swą oryginalność zawdzięcza szerokiej ale jednocześnie stonowanej, pastelowej kolorystyce. Znajdziemy w nim tonacje brązowe, różowe i piaskowe.

– Imbirowy Poranek

To jeden z najciekawszych żwirków. Swą oryginalność zawdzięcza szerokiej ale jednocześnie stonowanej, pastelowej kolorystyce. Przepiękny żwir w żółtopomarańczowym odcieniu doskonale wypełni przestrzeń wokół Twego domu.

– Mleczna Droga

Ten delikatny mix wygląda wspaniale zarówno w tradycyjnym jak i nowoczesnym otoczeniu.

 

Grysy :

– Sole

To jeden z najpopularniejszych grysów dekoracyjnych. Jego słoneczna barwa jest uzupełniona grafitowymi kawałkami dzięki czemu piękne i błyszczące żółte odcienie są jeszcze bardziej wyraziste.

 Marrone

Marrone to grys dla osób lubiących brązowe odcienie. Delikatna tonacja brązu uzupełniona lekkim grafitem błyszczy się w słońcu a zyskuje na intensywności po deszczu.

– Bianca

Biały grys uzupełniony grafitem i odcieniami szarości. Poszczególne składniki pozwalają wydobyć prawdziwą biel doskonale kontrastując swymi spokojniejszymi odcieniami. Kruszywo stanowi świetne uzupełnienie przydomowych ścieżek i opasek jak również we wnętrzach wygląda imponująco w towarzystwie szkła i metalu.

– Granitti

Granitti to najmniej kontrastowe kruszywo które dzięki swej neutralności kolorystycznej stanowi doskonałe uzupełnieni jakiejkolwiek innej kolorystyki. Grafity świetnie uzupełniają odcienie szarości dzięki czemu niezależnie od charakteru inwestycji czy wnętrza pasują wszędzie.

– Czekoladowy Antracyt

Kruszywo w którym dominują różne odcienie szarości uzupełnione subtelnymi akcentami brązu. Dzięki tej skromnej ale nowoczesnej gamie kolorystycznej jest to kruszywo które modnie wypełni różnego rodzaju nawierzchnie na twojej posesji lub inwestycji.

– Lodowy Szmaragd

Delikatna zieleń przez którą miejscami przebijają się odcienie bieli i szarości powoduje, że Lodowy Szmaragd to bardzo nowoczesne kruszywo. Może być świetnym uzupełnieniem twoje roślinności ale również doskonale czuje się w towarzystwie szkła i aluminium nowoczesnych budowli.

– Księżycowy Kamień

Te szaro-zielone kamyczki nakrapiane białymi plamkami to świetny wybór dla osób lubiących odcienie zieleni. Pomimo ewidentnie seledynowo – zielonych tonacji kruszywo ma bardzo neutralny charakte

– Granit

To klasyczny grys granitowy który dzięki swej neutralnej kolorystyce może być uzupełnieniem jakiekolwiek nawierzchni niezależnie od koloru.

– Pastelowy Krem

Ciepły i delikatny poprzez swe biało – kremowe tonacje. Nadaje szlachetności i ożywia otoczenie szczególnie klasycznej architektury.

 

Łupki :

 

– Złocisty Promyk

To kruszywo mieni się wieloma odcieniami od jasnych kremów poprzez beże aż po delikatną zieleń i grafit. Cechą szczególną tego kruszywa są migoczące srebrne kryształki które mienią się w słońcu.

– Wrzosowa Aleja

Kruszywo o tonacji wrzosu które w deszczu uzyskuje odcień śliwki węgierki. Bardzo oryginalne zarówno pod względem kolorystyki jak również tekstury. Może stanowić nawierzchnię ogrodowych ścieżek ale równie doskonale prezentuje się jak wypełnienie ozdobnych naczyń i wazonów.

– Dojrzała Śliwka

Te ciemno niebieskie łupki mają żywy purpurowy odcień. Sczególnie intensywnego koloru zyskują po deszczu. Ten rodzaj kruszywa dekoracyjnego jest jedną z najciekawszych nowości, podobnie jak Wrzosowa Aleja i Wrzosowa Polana.

– Miętowy Liść

To nowoczesne kruszywo dzięki swym bogatym nefrytowym odcieniom tworzy naprawdę zadziwiające nawierzchnie. Użyj go jako kontrastu lub zastosuj jako uzupełnienie twoich roślin a stworzysz głęboko zielone i soczyste otoczenie. Doskonałe do wykańczania krawędzi ścieżek jak również na wszelkie inne nawierzchnie

– Wrzosowa Polana

Kruszywo o tonacji wrzosu które w deszczu uzyskuje odcień śliwki węgierki. Większa frakcja w porównaniu do Wrzosowej Alei umożliwia tworzenie nawierzchni jezdnych. Bardzo oryginalne zarówno pod względem kolorystyki jak również tekstury. Może stanowić nawierzchnię ogrodowych ścieżek ale równie doskonale prezentuje się jak wypełnienie ozdobnych naczyń i wazonów.

 

                             www.dobrybruk.pl  – Zapraszamy do odwiedzania naszego ogrodu wystawowego.  

                                       Kostka brukowa, płyty tarasowe, kamienie ozdobne, betonowe drewno ogrodowe,

                                                 dodatki ogrodowe- donice, wazy,dzbany, misy i amfory ogrodow

 

 

 

© Copyright DobryBruk.pl | Kostka Brukowa IWONA LEGNER - Projektowanie stron www - Grill-Funk